Meilė sau (VIDEO)
Šie mokymai yra apie tai kas yra meilė sau ir kaip tai įvaldyti.
Vienas dažnesnių užsakymų konsultacijų metu yra – noriu save mylėti labiau ir tai yra ganėtinai sunku padaryti, nes tai yra ir vienas abstrakčiausių norų. Be galo dažnai girdime patarimą – mylėk save labiau, arba nusiskundimą, kad nemoku mylėti save; negaliu savęs pakęsti…
Dažniausiai net nesuprantame, kas ta meilė sau ir kaip atrodys mano gyvenimas, kai labiau save mylėsiu. Populiariojoje psichologijoje ir šiaip visokiuose neaiškiuose “moteriškumo” temose labai dažnai vėlgi minima meilė sau. Labai lengva pasimesti ir nesusigaudyti ar tai išvis reikalinga.
Kai dėl įvairių priežasčių (žemos savivertės, klaidingų įsitikinimų) nebejaučiame ar nenorime skirti meilės sau, jos nenormaliai daug skiriame kitiems. Tačiau aplinkiniai jos nenori priimti arba nevertina. Tada jaučiamės pavargę, kaltos, prievartaujančios save. Todėl, kad tai – nėra tikra meilė, tai – bėgimas nuo savęs... Baimė būti vienai, nejautimas, kad esu verta daugiau, negu turiu dabar...
Bet ar iš tikrųjų žinome, kas iš tikrųjų slepiasi po žodžiais “mylėti save”, kaip atrodo meilė sau, kuo ji skiriasi nuo savęs lepinimo ir pataikavimo savo silpnybėms, ką ir kaip reikia keisti savo gyvenime, kad pirmiausia pripildytume savo vidinį meilės rezervuarą, kad tada galėtume rūpintis kitais.
Tik iš tiesų pažinę save ir pamilę save tokius kokius esame, galime pradėti daryti pokyčius gyvenime, iš tiesų mylėti ir rūpintis kitais.
Mes kviečiame į koncentruotus mokymus: 3 val. video paskaitą. Tuo pačiu gausite ir praktinių užduočių paketą.
Mokymus veda psichologės psichoterapeutės: Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė.
Atpažinsime vaikystes traumas, dėl ko neišmokote mylėti savęs. Mokysimės paleisti nuoskaudas, įveikti gilias baimes, suprasti ko iš tiesų norime, įgyti didesnio pasitikėjimo savimi, nustatyti ribas, keisti savo požiūrį, padedantį ugdyti vidinę stiprybę ir meilę sau.
Tai nėra mokymai apie tai, kad vilkėk sijoną, įkvėpinėk vyrą ir viskas bus ok, mes nevalysime čakrų ar kažko mistiško nedarysime, viską ką kalbėsime yra paremta šiuolaikinės psichoterapijos teorija ir praktika.